Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliker - Wielki Powrót?
Nie ładnie tak oddawać minusów. Wiesz, że za to jest knebel?
Reply
Plis, plis, mogę za ciebie na panel ją zgłosić? plis! Big Grin Chcę mieć dużo wiadomosści na panelu ;x.

Kanus, dałeś już bonusy?
Reply
To sam wbij 43 lvl. To miała być przyjemność na zabicie czasu a takie klikanie kilka godzin nic nie daje.

Napisy na klikerze są zbugowane a nie mój internet ._.
Reply
Czekam aż wszyscy nicki podadzą. Gdybym dał bonus to pewnie byś zauważył.

Activuś:
Mogę zmniejszyć próg expa, żebyście mogli wbijać szybko 200lvl, ale musiałbym albo mieć więcej lokacji, albo dawać lokacje co 15 poziomów.
Jeżeli to ma być przyjemność to czemu się tak przejmujesz poziomem?
Reply
Bo jak już mam klikać to wolę wbić poziom a nie 2000 klików i pada serw albo muszę iść Angry
Reply
Big Grin 
Włączyłem przerwę techniczną. W tym czasie postaram się przenieść grę na nowy serwer i wprowadzić trochę usprawnień.
Reply
No to może moc miksturek razem z levelem spada? Tak jakbyś brał antybiotyki, no to w końcu organizm się na nie uodporni i będziesz musiał brać coraz mocniejsze.
Reply
Chciałem ci jeszcze coś powiedzieć co do reklam ja ci polecam AdTaily ponieważ adf.ly to można mieć, ale na linku do pobrania czegoś, bo wtedy jest większy zarobek. AdTaily jest lepsze z kilku powodów, płacą tam za kliknięcia w reklamy, a znajdzie się wielu zwolenników klikera którzy będą klikać, reklamy dodaje same AdTaily, lecz możesz także ustalić stawkę za dzień i ktoś inny np: ja mogę sobię kupić reklamę. Wypłata na Paypal po zarobieniu 100 zł Cena za kliknięcie to nawet 0.30 PLN dużo prawda? Co prawda te po 0.30 Pln to głównie zależy od regionu kliknięcia, ale zwykle cena to 0.15 Pln dla całego świata. Możesz samemu ustawiać które reklamy chcesz, a które odrzucisz. Możesz połączyć konto do innych stron ja np: Mam na swoim blogu i dwóch innych stronkach o których nie powiem. Strony te mają razem dzienne wyświetlenie na poziomie 1(a reklamy się pojawiają w dużych ilościach, a więc ta strona jest nie tylko dla gigantów), a zarobiłem w ciągu 5 miesięcy 9,60 Pln Brutto.

Wymienię ci teraz największe serwisy zarabiające na Adtaily: Fakt.pl Plotek.pl Jebzdzidy.pl Fotka.pl Sadistic.pl Joemonster.org


Ps: To nie reklama tylko dobrze ci radze na ad fly nic nie zarobisz, a wszystkich wkurza, a ta strona jest "cód miót"
Zajrzyj na stronę kliker.dbv.pl i zobaczysz tam po prawo jak te reklamy wyglądają.

Dziękuje jeśli to przeczytałeś
Reply
9.60zł za 5 miesięcy to trochę mało, zresztą mam już reklamy z Google Adsense.
Poza tym czekanie aż będę miał 100zł... Na Adsense mogę wypłacić jak będę miał 10 euro, czyli niewiele ponad 40zł. Na Adkontekst mogę wypłacać od 30zł. Na CPMProfit dało się wypłacać od 30zł. Na AdFly można wypłacać od 5$, czyli jakieś 15zł.
To AdTaily trochę naciąga użytkowników. Dają wypłatę dopiero od 100zł, ponieważ wiedzą że przeciętny użytkownik nie nabije szybko tych 100zł, więc w praktyce część reklam wyświetlają użytkownicy za darmo.
Reply
Ahh, ale ja mam 1 wyświetlenie dziennie, z czego zwykle to byłem ja. Ty byś zdobył więcej, reklamy po 15gr to naprawdę dużo, ale Adsense też jest dobre. Co prawda po tygodniu byś tych pieniędzy z Adtaily nie wypłacił, ale co ja mogę się wtrącać poczytaj opinie o Adtaily w internecie. Nie będę cie zmuszał to w końcu twoja gra nie moja.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)